Компанія East Coast Defenders (ECD) Automotive Design пишається тим, що створює індивідуальні моделі Land Rover Defenders і Range Rover Classics, здатні справити враження навіть на найбільш вимогливих цінителів.

Range Rover Classic може виглядати як інші, але він приховує невеликий секрет. Він електричний, перший в своєму роді від ECD.

На додаток до 4,0-літрового двигуна V-8 Rover або 6,2-літрового двигуна V-8 Chevy для відновлених Range Rover Classics, ECD тепер пропонує версію «Electric Defender». Компанія ECD закупила трансмісію Tesla Direct Drive EV і акумуляторну батарею ємністю 100 кВтг, яка забезпечує запас ходу близько 220 миль при п’ятигодинній підзарядці. Електрична версія здатна розігнатися до 100 км / год за 5,2 секунди. ECD стверджує, що його електрична лінійка відповідає вимогам 50 штатів.

Трансмісія Tesla майже перевершує решту Range Rover Classic. Зовнішній вигляд залишається привабливим – але відносно скромним і вінтажним – завдяки повністю глянцевій фарбі Alpine White, а контрастна чорна решітка радіатора прекрасно поєднується з чорним пластиком екстер’єру.

Land Rover Defender

Інтер’єр оздоблений елегантними сидіннями з коричневої шкіри Spinneybeck Pueblito з ромбоподібною прошивкою, обробкою з темного дерева на панелі приладів і витонченими датчиками ECD. Мультимедійний ресивер Alpine Halo9 з 9-дюймовим сенсорним дисплеєм забезпечує зручну навігацію, є Carplay, Bluetooth і Sirius XM. Два сабвуфера на центральній консолі і динаміки Infinity Kappa підсилюють ритм. Ящик для рукавичок приховує програвач компакт-дисків.

Не так багато років тому концепція електрифікованого класичного Range Rover здавалася чужою, химерною і сумнівною, не кажучи вже про те, що для досягнення набагато гіршого результату довелося докласти чимало зусиль. Часи змінилися, і заміна бензинових або дизельних двигунів на безшумні, потужні електромотори – це зростаюча тенденція.

Наприклад, Chevrolet Performance модернізувала C-10 1962 року SEMA 2019 і K5 Blazer 1977 року для SEMA 2020 року, дві чудові класичні моделі з повністю електричними силовими агрегатами. Zero Labs електрифікували вінтажний Ford Bronco. Такі компанії, як Lunaz, спеціалізуються на електромобілях, таких як Classic Range Rover.