Tesla підтвердила, що її пакет програмного забезпечення для повного самоуправління автомобілями бренду буде пропонуватися клієнтам по підписці.

В останні місяці бета-версія автовиробника Full-Self Driving розгорнулася для ряду клієнтів в якості тестування. Ілон Маск дійсно хоче, щоб ця програма тестування розширювалася. У той час як більшість автоконцернів не поспішають із впровадженням повністю автономних систем водіння, Tesla хоче представити свою технологію п’ятого рівня в наступному році.

Відповідаючи на твіт підписника, який питав, чи можна оплачувати систему повного самоуправління Tesla щорічно, що буде особливо вигідно для тих, хто орендує Tesla, Маск написав: «Абсолютно вірно. Ми випустимо підписку на FSD на початку наступного року».

Звичайно, щоб підписатися на систему, автомобілі власників також повинні бути оснащені додатковим обладнанням Full-Self Driving.

Tesla Sentry Mode

Як зазначає Autoweek, ціна передплати не повідомляється, оскільки Tesla все ще розробляє такі деталі. В даний час ця функція доступна для прямої покупки за 10000 доларів США, а це означає, що місячна абонентська плата буде не такою доступною, як ваша підписка на Netflix або Spotify.

Tesla не буде першим виробником автомобілів, який запропонує свої автономні можливості по підписці. Кілька місяців тому стало відомо, що власники Cadillac з функцією Super Cruise повинні будуть платити 25 доларів на місяць, щоб підтримувати систему в активному стані після закінчення трирічного безкоштовного пробного періоду.

У разі Cadillac ключові функції безпеки, такі як адаптивний круїз-контроль і допомога при утриманні смуги руху, зберігаються незалежно від того, чи вибирають власники додаткові функції Super Cruise.