Марка Acura розглядає можливість запуску заводської програми обслуговування і відновлення спорткарів NSX першого покоління в США. Про це в ході онлайн-конференції повідомив очільник підрозділу NSX Strategy Team Джон Уоттс.

Уоттс уточнив, що японська марка вже провела опитування серед двох тисяч власників старих NSX (наймолодшим екземплярів зараз 25 років) і продовжує вивчати, наскільки подібна послуга може бути цікава в США. Всього в країні було продано близько дев’яти тисяч спорткарів, великий відсоток машин залишається на ходу і в регулярному користуванні.

Компанія Honda займається подібною програмою в Японії з 2010 року, вона досить популярна. У США обслуговування заводського рівня могло б здійснюватися інженерно-виробничим центром «Акури» (Performance Manufacturing Center) в Огайо, де роблять NSX другого покоління.

Орієнтуючись на японський прайс-лист і переводячи вартість в долари, можна припустити, що, наприклад, необхідний базовий огляд автомобіля буде коштувати близько 1,2 тисячі доларів. Детейлінг екстер’єру обійдеться в 2,5 тисячі, а капітальний ремонт двигуна – приблизно в 38 тисяч доларів.