BMW M випустила свій останній рекламний ролик «M Town», в якому представлені одні з кращих автомобілів компанії за всю історію.

Компанія заявляє, що M Town – найуспішніша цифрова кампанія, яку вона проводила для підрозділу M. У відеоролику під назвою «Крапля», головний герой їздить на червоному E30 M3 з BMW M Heritage Fleet.

Всього на відео представлені 18 моделей M, в тому числі M2 CS, M4 GTS, M3 GTS, M5 і E46 M3. Фільм також дає швидкий погляд на прийдешній M3 Touring, з очільником M Маркусом Флашом.

BMW M Town

M Town – найуспішніша цифрова кампанія BMW M GmbH, особливо тому, що вся спільнота BMW M по всьому світу активно бере участь і формує її. Цей ентузіазм і ця ідентифікація створюють щось особливе, що робить BMW M таким унікальним. Тому ми щасливі продовжити цю історію успіху наступним фільмом, що дасть нам можливість заглянути в майбутнє.

– сказав у своїй заяві директор з глобальних продажів і маркетингу BMW M Лотар Шупет.

Зараз для марки BMW M настав захоплюючий час. Серія не тільки відповідає за одні з кращих автомобілів на ринку, але і в 2021 році випустить свою першу повністю електричну модель на базі седана i4.

Оскільки стандартний i4 буде виробляти 523 кінських сил, важко сказати, скільки доданої потужності буде у i4 M, але версія виграє від модернізації підвіски і гальм, а також унікальних зорових функцій.