BMW iX 2022 року стало першим зробленим на замовлення електричним кросовером марки і флагманом нових технологій.

Німецький концерн вчора, 11 листопада, відкрив завісу таємниці над назвою свого першого зробленого на замовлення електричного кросу.

Паркетник на батарейках, який раніше називався iNext, тепер буде називатися просто BMW iX. На думку творців, така назва підкреслить важливість новинки в зростаючій лінійці електричних позашляховиків бренду.

BMW iX
BMW iX

BMW iX втілює в собі останні інновації в сфері електрифікації, автоматизованого водіння і зв’язку, також стане технологічним флагманом бренду.

Раніше, портал Avtosota уже повідомляв, що за заявою фахівців, за новий позашляховик iX доведеться викласти від 100 тисяч доларів (2 840 000 гривень). Варто відзначити, що M50i коштує 82 500 у.о. (2 428 000 грн.).

У свою чергу новинка буде мати конкурентоспроможну вартість в порівнянні зі своїми найближчими конкурентами. Мова, наприклад, йде про варіації Model X марки Tesla, яка коштує 95 000 доларів.

BMW iX зможе на одному заряді долати в циклі WLTP 400 або 600 км. У свою чергу дана інформація є попередньою, оскільки представники фірми поки не підтвердили її офіційно.