Інженери Ferrari впевнені, що проведуть багато часу за кермом замаскованого тестового боліду на базі LaFerrari Aperta. Новинку знову помітили на дорогах загального користування.

Ferrari зараз працює над загадковою новою моделлю, і це можуть бути перші шпигунські знімки, що підтверджують це. Відомо, що цей тестовий автомобіль виглядає як LaFerrari – гіперкар, який встав на конвеєр в червні 2013 року і покинув виробництво в серпні 2018 року. За цей період Ferrari випустила 500 купе LaFerrari і 210 родстерів LaFerrari Aperta.

Чому тоді Ferrari тестує повністю замаскований LaFerrari на дорогах навколо свого заводу в Маранелло?

Найбільш логічною відповіддю може бути те, що це зразок для майбутнього автомобіля-ореолу з деякою формою електрифікації. На це вказують наклейки з символом спалаху.

Ferrari LaFerrari

Незважаючи на нову камуфляжну стрічку, яка покриває все, можна помітити деякі цікаві зміни в реальній серійній моделі LaFerrari. Наприклад, в передньому бампері відсутній центральний аеродинамічний елемент, бічні повітрозабірники отримали іншу конструкцію, а вікно над двигуном не досягає такої висоти, як на LaFerrari.

Судячи по нижніх бічних дзеркалах і дизайну даху, цей тестовий зразок (якщо він дійсно є) заснований на LaFerrari Aperta. Є ще багато змін, в тому числі відсутні повітрозабірники в передньому капоті, різні повітрозабірники з боків заднього скла і нове третє гальмівне світло.

Ferrari LaFerrari

Нарешті, у цього загадкового прототипу – по п’ять гайок на кожне колесо, в той час як у оригінального LaFerrari є гайки з одним наконечником.

Цей тестовий автомобіль залишає більше питань, ніж відповідей. Це мул для наступника LaFerrari? Чи буде це новий унікальний гіперкар на базі LaFerrari? Або щось зовсім інше?

Залишається сподіватися, що подробиці про новинку з’являться вже найближчим часом.