Південнокорейський суперник Lexus і Infinity розширює своє портфоліо за рахунок нових зіркових моделей у вигляді седана G70, кросовера GV70 і позашляховика GV80 і компактного позашляховика JW, в якому вражаючий зовнішній вигляд поєднується з інноваційними технологіями.

JW є натяком на концепт Genesis Mint, який дебютував в новому дизайнерському напрямку ще на Нью-Йоркському автосалоні 2019 року. Серійна версія отримає більш зручні для пасажирів пропорції, аналогічні майбутнім електромобілям Hyundai Ioniq 5 і Kia CV.

Передній стиль відрізняється елегантним дизайном з переосмисленою низькою решіткою радіатора Genesis, розділеними світлодіодними фарами і масивним капотом. Вид збоку демонструє гладку поверхню в поєднанні з вертикальним заскленням і затемненими стійками для створення ефекту ширяючого даху. У задній частині переважає хвіст в стилі фастбек з роздільними задніми ліхтарями, що імітують передні ліхтарі.

Genesis JW
Genesis JW

JW має просторий салон, що поєднує в собі розкішний стиль, матеріали преміум-класу та нові технології, щоб конкурувати з кращими моделями в бізнес сегменті. Інтелектуальні функції включають в себе додаткові камери бічного огляду замість традиційних дзеркал, бездротовий зв’язок Apple CarPlay і Android Auto, цифровий автомобільний ключ, сенсорний контролер з розпізнаванням рукописного введення і розпізнавання голосу в хмарі.

Genesis JW

В основі електрифікованого Genesis лежить нова архітектура e-GMP (Electric Global Modular Platform), яка використовується в майбутніх Hyundai Ioniq 5 і Kia CV. Ця платформа розроблена з електричною системою на 800 вольт, а також є основою для інших майбутніх електромобілів Hyundai, Genesis та Kia.

Звіти показують, що кросовер буде використовувати подвійні електродвигуни, що живлять всі чотири колеса, і акумуляторну батарею на 72 кВт-г, розраховану на дальність ходу в 500 км.

Genesis JW

JW стане одним з перших масових автомобілів, що пропонують додаткову можливість бездротової зарядки, що дозволить власникам відмовитися від громіздких зарядних кабелів.

Офіційна презентація відбудеться на початку наступного року, а прогнозований річний обсяг виробництва складе 22000 авто, починаючи з червня 2021 року.