Японська автомобілебудівна компанія Nissan оновила модель Micra, що вперше з’явилася на європейському ринку в далекому 1982 році та стала за цей час культовою.

У процесі оновлення Nissan Micra отримав ряд нових варіацій, сучасний елегантний зовнішній вигляд і масу цікавих рішень, впроваджених розробниками.

Nissan Micra
Nissan Micra

Як відзначають представники компанії-виробника, вони постаралися в авто наступного модельного року вдосконалити всі ідеї і опції, особливо оцінені клієнтами. Оновлена ​​модель Micra буде доступна для покупки в нових комплектаціях N-Sport і N-Designe, причому покупцям запропонують на вибір один з двох варіантів дизайну зовнішнього вигляду авто.

Nissan Micra

Оновлений Nissan Micra в залежності від комплектації отримає світлодіодну оптику, колісні диски Genki або Perso, виконані з легкосплавних матеріалів, нові «протитуманки», глянцеві деталі чорного кольору в екстер’єрі.

У салоні з’явилися ергономічні крісла з вставками із алькантари, передня панель і дверні карти оброблені шкірою. В оснащення культової Nissan Micra увійшла фірмова система камер огляду, що підвищує рівень безпеки і полегшує паркування.

Nissan Micra

Також серед оновлень варто відзначити інформаційно-розважальний комплекс NissanConnect, доступний опційно, а у виконанні Tekna любителів якісного звуку порадує аудіосистема Bose Personal.

Під капотом Nissan Micra оснащується модернізованим турбонаддувним силовим агрегатом робочим об’ємом 1 літр, що відповідає стандарту Euro 6d.