Opel має нову “візуальну обстановку”. Як пояснює виробник, логотип з тоншою лінією, новий шрифт “Opel Next” та яскравий жовтий відтінок сигналізують про інновації, як актив бренду Opel.

Метою цих заходів є “ще більш сучасний та сміливіший вигляд” (логотипу, чи автомобілів – виробник не вказав).

Довідка від Avtosota: Adam Opel AG – німецький автомобільний виробник зі штаб-квартирою в Рюссельсхаймі, Гессен, Німеччина, і дочірньою компанією General Motors Company. Компанія заснована Адамом Опелем у 1862 році. Автомобілі, розроблені та виготовлені Opel, також продаються під торговою маркою Buick в США, Канаді, Мексиці та Китаї, торговою маркою Holden в Австралії та Новій Зеландії та торговою маркою Vauxhall у Великобританії.

Блискавка на логотипі Opel натхненна популярною моделлю вантажівки Opel Blitz. Слово “Блиц” – німецьке слово, що означає блискавка. Емблема, яка існувала до сьогоднішнього дня була презентована ​​в 2009 році, мала елегантну, але сильну і різку горизонтальну блискавку, вбудовану в сріблясто-чорний круг із назвою бренду у верхній частині.

Opel logo
Оновлений логотип Opel

Компанія представляє інші елементи своєї нової естетики “Нового Opel” – новий логотип, новий шрифт та новий колір. У першій половині 2021 року, з появою модернізованого та нового покоління Mokka у виставкових залах, кожен зможе побачити новий вигляд німецької марки. Це будуть перші серійні моделі з новим дизайном.

Новий дизайн Opel зосереджений на найнеобхіднішому, усуваючи зайві прикраси та зайві відволікаючі фактори. У новому логотипі кільце, що оточує “бліц”, вужче. Новий шрифт під назвою “Opel Next” також “легкий, міцний, сучасний та прозорий”. Він поставляється у трьох варіантах: легкий, звичайний та жирний. Весь логотип плоский, незатінений і рівномірно чорний.

Opel йде слідами Volkswagen і BMW, які також змінили свої декоративні штампи (тривимірні, затінені, хромовані), щоб виглядати так, як намальовані ручкою на аркуші паперу, що, як кажуть, є виразом прогресивності.

Новий жовтий колір Opel має символізувати електрику, хоча жодного разу не вживав таке поєднання з електромобільністю, але жовтий давно є типовим кольором Opel, тому принаймні тут компанія була послідовною.