Майже через 4 роки після презентації Seat Arona отримав новий зовнішній вигляд, більш цифровий інтер’єр і додаткові функції безпеки. Субкомпактний кросовер іспанського бренду, який є родичем Volkswagen T-Cross і Skoda Kamiq, доступний в комплектаціях SE, SE Technology, FR, FR Sport, Xperience і Xperience Lux, причому останній замінює старий Xcellence.

У Arona 2021 року з’явилася оновлена ​​передня частина з збільшеною решіткою між переробленими фарами. Бампер повністю новий, зі зміненими протитуманними фарами, які тепер розташовані ближче до основних блоків. Профільні солдати ззаду і ззаду, пара змінених задніх ліхтарів, новий шрифт для напису «Arona» посередині задніх дверей під утримувачем номерного знаку і оновлений бампер з більш агресивним дифузором.

Новинка має повністю світлодіодне зовнішнє освітлення з пропозиціями «еко» в комплектаціях SE і SE Technology і «повними» світлодіодами у верхніх специфікаціях. Доступно 10 кольорів кузова. Клієнти також можуть вибрати один з нових дизайнів легкосплавних дисків розміром 17 або 18 дюймів.

Всередині новий Arona має перероблену приладову панель з двошаровою формою і нову центральну консоль. Інформаційно-розважальна система з 8,25-дюймовим дисплеєм в стандартній комплектації і 9,2-дюймовим екраном має плаваючий дизайн і знаходиться над новими центральними вентиляційними отворами і поруч з 10,25-дюймовим цифровим кластером, який обмежений моделями FR Sport і Xperience Lux.

Нові вентиляційні отвори підсвічуються різними кольорами в залежності від комплектації, а кермо має новий обід, дизайн з плоским дном, змінену центральну частину і більше кнопок. Задня частина салону тепер підсвічується вночі завдяки новим внутрішнім лампам.

Сімейство двигунів включає 1,0-літровий 3-циліндровий бензиновий агрегат, який розвиває 95 к.с. і 175 Нм і з’єднаний з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач на початковому етапі. Також доступна версія того ж агрегату потужністю 110 к.с. і 200 Нм, або c 6МКПП, або з 7-ступінчастою коробкою передач DSG.