Siemens представляє новий швидкий зарядний пристрій Sicharge D, продаючи його як один із найефективніших зарядних пристроїв постійного струму на ринку. Номінальна ефективність становить 95,5%, але на піку вона складає цілих 96%.

Sicharge D є модульним та модернізованим, має кілька потужностей – 160 кВт, 180 кВт, 240 кВт та 300 кВт. Найцікавіше в цьому – це динамічний розподіл потужності між двома виходами постійного струму (плюс додатковий вихід змінного струму).

Для тих, хто потребує більшої кількості розеток, є можливість підключити два додаткові зовнішні дозатори для загальної кількості чотирьох вилок постійного струму. З точки зору витрат це чудово звучить, тим більше, що рідко всі виходи використовуються одночасно.

Siemens Sicharge D

Sicharge D може витримувати напругу від 150 В до 1000 В, що робить зарядний пристрій придатним для акумуляторних систем на 800 В (номінальна). Максимальний вихід струму 1000 А.

Модульний підхід означає, що ми можемо бачити версії з більшою потужністю на шосе та версії з меншою потужністю в міських районах.

Специфікації Siemens Sicharge D
Siemens Sicharge D