Корейська SsangYong Motor розповсюдила фото середньорозмірного позашляховика Rexton модернізованого зразка.

Сама компанія називає його моделлю нового, четвертого за рахунком покоління, але це перебільшення – насправді мова йде про комплексний рейстайлінг автомобіля третьої генерації, що випускається з 2017 року.

Дизайн освіжили за рахунок інших передньої і задньої бамперних груп, а також повністю змінених світлодіодних фар і ліхтарів.

Решітка радіатора стала більшою за площею, отримала сітку в велику клітинку і масивне хромоване обрамлення. Задні ліхтарі тепер без «сходинки» – у формі еліпса, в них з’явився світловий маркер у вигляді букви T. Сталеві штамповані деталі кузова дизайнери не чіпали, воно і зрозуміло: замовляти нові штампи – недозволена розкіш для такої маленької компанії.

SsangYong Rexton
SsangYong Rexton

У салоні – чотириспицеве кермо замість триспицевого, оновлена медіасистема, ближче до водія зміщений селектор автоматичної коробки передач, в оздобленні сидінь і дверних карт з’явилася прошивка ромбами.

Технічної сторони модернізація теж торкнулася. 2,2-літровий турбодизель відтепер розвиває потужність 202 к.с., на 15 к.с. більше, ніж раніше. Замість 7-ступеневого “автомата” Mercedes-Benz тепер використовується 8-ступінчастий (виробник не називається). У рульовому механізмі гідравлічний підсилювач замінений на електричний.

2,0-літровий бензиновий турбомотор не змінився – видає 225 к.с. і поєднується з 6-ступінчастим “автоматом” Aisin. Привід – повний. З модернізацією Rexton отримав повний комплект просунутих систем превентивної безпеки – адаптивний круїз-контроль, моніторинг «сліпих» зон, автоматичне гальмування при ризику ДТП (в тому числі при виїзді заднім ходом).