Нові бізнес-седани Kia K5 почали продаватися кілька місяців тому, але про них досить активно почали ходити неприємні розмови. У нових іномарках виявили серйозну проблему: кузов почав псуватися від іржі, хоча авто ще не покинуло дилерський центр.

Неприємні бесіди ведуться на автомобільних форумах, а також в соцмережах. Власники новеньких седанів скаржаться, що автомобілі почали псуватися від корозії. В першу чергу іржа покриває багажник, на верхньому обрамленні якого виникли дрібні вогнища корозії.

Крім того, на аналогічну проблему вказують відвідувачі дилерських центрів, які помітили іржу на ще не куплених екземплярах. На одному з седанів корозію знайшли і над задніми фарами. Перші покупці седана помітили іржаві плями і під ліхтарем.

Kia K5 іржа

Автомобільний блогер з Youtube-каналу ProDrive вирішив особисто сходити в автосалон бренду, щоб переконатися в правдивості цих розмов. Він перевірив сім машин у трьох дилерських центрах. У підсумку виніс невтішний вердикт: іржаве обрамлення багажника є майже на всіх автівках.

Новинка Kia K5 замінила собою родича Optima. Вона доступна для в 10-ти модифікаціях. На даний момент цінники на модель отримали коридор від 19 200 до 28 200 доларів.

Виконання Classic, Comfort, Luxe, Prestige І Style приводяться в рух дволітровим двигуном MPI з розподіленим уприскуванням і віддачею на 150 кінських сил в тандемі з «автоматом» на 6 ступенів з гідротрансформатором.

Kia K5
Kia K5

Для модифікацій Luxe, Prestige, Style, GT Line і GT Line+ пропонується мотор з об’ємом на 2,5 літрів потужністю на 194 кінських сили з безпосереднім уприскуванням палива GDI разом з автоматичною гідромеханічною трансмісією на 8 ступенів.

У всіх комплектаціях седан має оптику і ДГЗ на світлодіодах, датчик світла, передні та бічні подушки безпеки, шторки безпеки, опцію курсової стійкості( ESC), брендову вбудовану систему активного управління шасі KIA (VSM) і помічника на підйомі (НАС), а також опцію попередження про екстрене гальмування (ESS) і круїз-контроль.

У полку автівок з нікчемним корозостійким кузовом відбулось гідне поповнення. І, якщо, раніше автомобілісти жартували – “при абсолютній тишині, в лісі, якщо прислухатись, можна почути, як гниє Opel” та досить часто нарікали, наприклад, на “трухлявий” метал Aveo T200 до 2006 року випуску – нова Kia K5 впевнено провокує на зловтішання.