Концерн Kia через свою дилерську мережу зміг зібрати 50 тисяч замовлень на новий паркетник Sonet з прийнятним цінником для більшості автолюбителів. Такого результату дилерам бренду вдалося домогтися тільки за два місяці з гаком з початку продажів.

Бюджетний кросовер сконструйований на архітектурі, вже взятій в якості бази для популярної моделі Hyundai Venue. У довжину модель вийшла дуже компактною – всього 3 995 мм. Ширина становить 1 790 мм, висота дотягла до позначки в 1 647 мм. Між осями налічується 2 500 мм.

В рух кросовер призводить 1,2-літровий атмосферний агрегат з віддачею на 83 «конячки» і турбований однолітровий двигун потужністю на 120 к.с. та 100-сильний дизельний 1,5 л. мотор. У парі з цими силовими установками трудиться стандартна механічна коробка передач або «розумна механіка» з автоматичним зчепленням, а також автоматична коробка передач.

Привід пропонується виключно передній.

Kia Sonet

В арсенал технічних можливостей Kia Sonet входять: опція стабілізації, шість подушок безпеки, кліматична установка, електронна панель приладів, мультимедійна система з сенсорним дисплеєм на 10,25 дюйма, стереосистема Bose і безконтактна зарядка для телефонів.

На авторинку Індії за авто дилери запитують суму від 9 180 до 16 600 доларів.