Відбулася офіційна прем’єра оновленого кросовера Dacia Duster для європейського ринку.

«Дастер» другого покоління дебютував ще в 2017 році, правда, на український ринок модель під маркою Renault вийшла тільки нещодавно. А ось для європейського варіанту підійшов час рестайлінгу.

Оновлення виявилося скромним. Кросоверу дісталися фари і задні ліхтарі зі зміненим малюнком, а також інший декор решітки радіатора. У салоні – нове оздоблення сидінь і більш сучасна медіасистема (за винятком базової комплектації).

Лінійка силових агрегатів залишилася колишньою. У Європі «Дастер» пропонується з трициліндровим бензиновим турбованим двигуном об’ємом один літр і потужністю 90 к. с., знайомий двигун 1.3 TCe (130 або 150 к. с.), а також 1.5 турбодизель, що розвиває 115 к. с.

 

Шестиступінчаста роботизована коробка доступна тільки для бензинового 150-сильного мотора. Більшість версій мають передній привід, а повнопривідну трансмісію можна замовити в поєднанні з дизелем.

Продажі оновленого «Дастера» в Європі почнуться в кінці літа. Примітно, що після рестайлінгу ціни не виросли, а знизилися: на французькому ринку базовий кросовер коштує 14,5 тисяч євро – на тисячу дешевше, ніж раніше.

До речі, новий логотип марки Dacia, представлений кілька днів тому, кросоверу не дістався.