Renault застосував оздоблення RS Line до Captur другого покоління, який слідує по п’ятах за іншими моделями RS Line в портфелі французького бренду зі спортивним виглядом всередині та зовні.

Починаючи з екстер’єру, субкомпактний кросовер має лопать F1, прикріплену до переднього бамперу, стільникову решітку радіатора і сірий задній дифузор. Він оснащений 18-дюймовими легкосплавними дисками Le Castellet і має значок RS Line на задніх дверях.

Підвіконня Renault Sport, видимі при відкритті передніх дверей, є частиною перетворення. У салоні автолюбителі побачать червоні акценти на сидіннях, дверних картах, вентиляційні отвори і обтягнуте перфорованою шкірою кермо. Ремені безпеки і кільце навколо важеля перемикання передач мають той самий червоний вид. Карбонова обробка, нанесена на приладову панель, завершує комплект.

Крім того, в стандартну комплектацію входять додаткові тоновані задні вікна, передні та задні датчики паркування, 10-дюймова цифрова панель приладів, камера заднього виду, електрохромне дзеркало заднього виду і підставка для бездротової зарядки сумісних смартфонів.

Renault Captur RS Line
Renault Captur RS Line

Новий Captur RS Line вже доступний для замовлення у Франції з бензиновим двигуном TCe 140 к.с. в поєднанні з МКПП або трансмісією з подвійним зчепленням за ціною від 28 400 євро і 30 350 євро відповідно. Опція E-Tech Plug-In 160 к.с. PHEV коштує 37 050 євро.

Renault також модернізував версію Initiale Paris для 2021 Captur, додавши їй акцентів Erbe Grey по обидва боки, антену з чорним акулячим плавцем, систему камери з оглядом на 360 градусів і хромоване оздоблення на підкермових перемикачах.