В кінці літа цього року новий кросовер Toyota Corolla Cross вийшов на азіатський ринок. Як показує аналіз продажів, за перші три місяці новинці вдалося стати бестселером SUV-сегмента в Таїланді.

Першими оцінити Toyota Corolla Cross змогли покупці авторинку Таїланду. Причому в них новинка зі старту продажів була доступна за порівняно невеликою ціною – 27 700 доларів.

Ймовірно, непогані характеристики, оснащення і не дуже висока вартість в сукупності дозволили кросоверу стати лідером продажів в SUV-сегменті. Так, в серпні-жовтні поточного року офіційні дилери японської компанії-виробника в Таїланді реалізували понад 8 000 одиниць Toyota Corolla Cross і цей показник серед автомобілів сегменту SUV виявився кращим результатом.

До речі, новинка вже доступна не тільки тайським і в’єтнамським автолюбителям, але і в ряді інших держав Азії, а ще до кінця осені повинна з’явитися і на японському ринку. Пізніше також планується вихід на європейський.

Toyota Corolla Cross
Toyota Corolla Cross

Toyota Corolla Cross базується на платформі TNGA-C. Габарити у авто такі: довжина – 4,46 м, ширина – 1,82 м, висота – 1,62 м, колісна база – 2,64 м. Під капотом новий компактний крос доступний з атмосферним двигуном об’ємом 1,8 літра, що генерує 140 «коней», що працює в парі з варіатором і системою переднього приводу.

Також можна купити авто з гібридною силовою установкою, в яку входить 72-сильний електромотор і 1,8-літровий агрегат потужністю 98 к.с. У число оснащення Toyota Corolla Cross включена сучасна мультимедіа з тачпадом, двозонний клімат, інтелектуальний круїз-контролі, система запобігання зіткнень і ряд інших рішень.