Цілком ймовірно, що дана варіація буде доступна тільки на китайському авторинку, де дуже люблять автомобілі з довгою колісною базою.

Як стало відомо від фахівців компанії Autolist, концерн Toyota планує налагодити виробництво подовженої варіації кросу Highlander. Повідомляється, що автомобіль з подовженою базою отримає назву Grand Highlander.

Причина, чому автовиробник вирішив створити нове виконання, пояснюється тим, що в стандартній версії кросовера пасажирам третього ряду сидінь не вистачає місця, а також власники нерідко скаржилися на дуже маленьке багажне відділення. Відомо, що стандартне виконання досягає 4 966 мм в довжину при колісній базі в 2 850 мм.

Слід підкреслити, що нова генерація кросовера отримала кілька переваг, якщо порівнювати з минулим поколінням. До таких переваг належать: “розумна” повнопривідна система, більш ефективна шумоізоляція в салоні, а також електронний селектор перемикання режиму трансмісії.

Toyota Highlander

В інтер’єрі відзначається наявність сучасної інформаційно-розважальної системи.

Оновлений Toyota Highlander доступний і на українському ринку. Чи з’явиться подовжена варіація кросовера на українському авторинку, на жаль, поки не відомо.