Легендарний автогонщик Ніко Росберг захотів випробувати повністю електричну версію Porsche Taycan в кузові седан. Мова йде про найпотужнішу варіації Turbo S.

Довідка від Avtosota: Ніко Росберг – пілот автогоночної серії Формула-1, 2006—2016 виступав у складі команди «Мерседес». Чемпіон світу Формули-1, віце-чемпіон у 2014 та 2015 роках. Син чемпіона світу 1982 року з автоперегонів у класі Формула-1 Кеке Росберга.

Випробування в даному випадку проводилися в рамках гоночної траси Nurburgring GP, а також Nurburgring Nordschleife. Транспортний засіб отримав повнопривідну систему, а також два потужних електродвигуни на 616 «коней» (1049 Нм). Автомобіль здатний розганятися до першої сотні за 2,6 сек.

Porsche Taycan Turbo S
Porsche Taycan Turbo S

За словами Росберга, транспортний засіб добре керований в умовах вологого покриття автодороги. Гонщику сподобалося прискорення автівки, що свідчить про велику потужність німецької версії електрокару.

Нік Росберг протестував Porsche Taycan Turbo S
Нік Росберг протестував Porsche Taycan Turbo S

Спортсмен, проїхавши по автотрасі Гран-прі Нюрбургрингу, зрозумів, що автомобіль практично “вгризається” в дорогу. Даний ефект досягається за рахунок використання в машині спеціальних технологій. Мова йде про управління крутним моментом, кермове управління задніми колесами, “розумну” електроніку. Вага електромобіля складає 2 313 кг.