Електрична модель Kia CV вже з’явилася на офіційному сайті дилерів корейської компанії у Великобританії. Шанувальникам марки запропонували оформити попереднє замовлення на новинку, вибравши бажану комплектацію і колір авто.

Як повідомляють користувачі мережі, у Kia вже є сторінка на британському сайті. Побудований на базі платформи E-GMP електромобіль, представлять, очікувано, вже влітку цього року, тому поява даних в інтернеті зовсім не дивує.

Прискорення до 100 км / год для електрокара займе всього 3,5 секунди. Модель стане однією з тих, які будуть виконані в новому фірмовому стилі компанії, що включає як зміну назви, так і новий слоган: Movement That Inspires.

Представники Kia відзначили, що зосередять зусилля на більш різноманітних транспортних рішеннях, включаючи електромобілі, послуги мобільності та спеціалізовані транспортні засоби.

Kia CV
Kia CV

Новий дух бренду буде супроводжуватися деякими змінами в фірмовому дизайні марки, які спочатку з’являться на вищезгаданому електромобілі. Лінійку хочуть поповнити електрокарами з позначеннями від EV1 до EV9 в назві.

Kia CV

Хоча подробиці ще не були озвучені, виробник вже показав дві моделі – хетчбек і кросовер. Можливо, один з них буде представлений вже незабаром.