Автопарк Міністерства оборони поповниться трьома кросоверами Skoda Kodiaq, які були придбані за 873 тисячі гривень кожен.

Вже незабаром у розпорядженні Міноборони з’являться три нові автівки. Транспортні засоби були замовлені для Міністерства 5 грудня у компанії “Автоцентр Київ” після виграного нею тендеру. Загальна вартість замовлених авто склала 2,62 мільйона гривень.

Вибрані авто – це три однакові моделі чеського бренду Skoda. Автівки Kodiaq Ambition, які поповнять автопарк Міноборони, є повнопривідними та щойно випущеними з конвеєра, із двигуном 2.0 TSI/132 KW та коробкою передач 7DSG. Авто будуть поставлені у білому, коричневому та сірому кольорах.

Skoda Kodiaq
Skoda Kodiaq

Кожен кросовер обладнано не лише подушками безпеки, а й спеціальною системою для складних дорожніх умов та голосовим керуванням.

Варто зазначити, що компанія “Автоцентр Київ” практично не мала конкурентів у цьому тендері. Конкуренцію складало лише підприємство “Автомобільний дім”, яке пропонувала ціну, більшу на 54 тисячі гривень. Відповідно державний владний орган обрав більш вигідну для себе пропозицію.