Хто ж зможе претендувати на безкоштовний автомобіль?

Міністерство юстиції України за підтримки Держвиконслужби та держпідприємства “СЕТАМ” виставило 23 конфіскованих раніше транспортних засоби на онлайн-платформі OpenMarket. Віддавати транспорт новим власникам, за інформацією з офіційних джерел, будуть безкоштовно.

Усі ці ТЗ є нереалізованим майном, конфіскованим у попередніх власників. Держвідомство безкоштовно передасть 19 легковиків: УАЗ 3909, ВАЗ 21043, Chrysler PT Cruiser, Hyundai Galloper, Mitsubishi L 200 та Carisma, BMW 320 та інші.

Поза автівками, у списку конфіскованих ТЗ мотоцикл марки Kawasaki ZX-10, моторолер бренду Kanuni, а також фургони – Opel Zafira, випущений у 2001 році, та Chevrolet Chevy Van, якому вже понад 30 років. Усі перелічені ТЗ не має офіційних номерних знаків.

Opel Zafira 2001

Та стати претендентом на отримання безкоштовної машини зможе далеко не кожен охочий. Коло претендентів звузили до дитбудинків сімейного типу, установ освіти та соцзабезпечення, закладів охорони здоров’я, владних органів, каральних установ і слідчих ізоляторів, військових частин. Також автівки можна буде забрати на утилізацію та благодійність. Потребу у безкоштовному транспорті заявники повинні будуть обґрунтувати.

Усі претенденти мають подати свої заявки до 9 квітня, у випадку легкового авто чи мотоцикла, та до 11 квітня, якщо заявник претендує на отримання фургона.