Експерти автомобільної галузі вирізнили низку країн, де придбання авто є недорогим задоволенням.

Низка держав увійшла до топу аналітиків світового авторинку. Критерієм стала найдемократичніша ціна на авто вітчизняних компаній. Саме у цих країнах своє виробництво користується набагато більшою популярністю, ніж імпортні транспортні засоби.

Однією з найкращих країн за цим критерієм стала Індія, де національна промисловість займає особливе місце. Зокрема, багато хто чув про автомобілі бренду Tata Motors, що на світовому авторинку були представлені як «машини за 2,5 тисячі доларів».

П'ятимісний Tata Harrier
П’ятимісний Tata Harrier

Для жителів Німеччини вітчизняні легковики теж є досить доступними. Найбільшого поширення там набули недорогі гібридні автівки А-класу. До Топ-5 потрапила також і Японія. Тут найбільшу долю ринку, майже 40%, займають недорогі та економічні авто власного виробництва.

Південнокорейський автопром теж не пасе задніх. Для місцевих ціни тут більш ніж прийнятні. Замикає п’ятірку кращих Франція. Чільне місце серед випущених у цій країні авто займають екологічні моделі.

Поза головною п’ятіркою варто також зазначити США, де чимала конкуренція грає на руку місцевим автомобілістам. Увагу привертають також Італія – причиною низьких цін тут є зовсім невеликий попит, та Польща, де недорогий транспорт завжди був у пріоритеті.