Експерти інтернет-порталу «Avtosota» представили список популярних на вторинному ринку України автівок, від покупки яких краще відмовитися. До нього увійшли п’ять варіацій популярних моделей від відомих світових автовиробників.

На першому місці виявився старий Hyundai Solaris, оснащений під капотом 1,4-літровим силовим агрегатом, що працює в парі з МКПП. Експерти не рекомендують купувати цю модифікацію, тому як повторно її буде продати складно через те, що українці більше воліють варіацію з 1,6-літровим двигуном.

Радять експерти відмовитися від придбання на вторинному ринку і Mazda 6 третьої генерації з «механікою» і двигуном об’ємом 2 літри. Причина в тому, що у покупців ця модель з МКПП менш затребувана, ніж з гідромеханічної автоматичною трансмісією, а тому вона швидко втрачає в ціні.

Mazda 6
Mazda 6

Третій рядок зайняв Opel Astra з «автоматом», що зійшов з конвеєра 13-16 років тому. Власники цього авто відзначають часті проблеми з трубками теплообмінника в радіаторі охолодження. З цієї причини доводиться міняти вузол в зборі, а це обходиться дорого.

Не рекомендують купувати і старий Ford Focus з «роботом» PowerShift, випущений більше 7 років тому, оскільки ресурс зчеплення у даній моделі близько 30 000 км.

Ford Focus
Ford Focus

Останнім включили в список Volkswagen Tiguan віком 4-9 років з агрегатом об’ємом 1,4 л і роботизованою трансмісією DQ250. В цьому випадку вам, швидше за все, доведеться після кожних 90 тис. км пробігу міняти ланцюг ГРМ, та й в цілому коробка передач в цій моделі схильна до перегріву, що загрожує супутніми неполадками.