Непроста ситуація в економіці негативно впливає на гучні презентації в автомобільному світі. Не став винятком сегмент наддорогих моделей: у відповідному списку лідирують показані до введення заходів обмеження машини.

Mercedes AMG One

Mercedes AMG One

Mercedes випустив 275 моделей AMG One за ціною 2,5 мільйона євро за одиницю, але всі вони вже розпродані. Максимальна швидкість гіперкара становить 350 км / г, першу «сотню» він набирає за 2,5 секунди, а до 200 км / год розганяється за шість.

Aston Martin Valkyrie

Aston Martin Valkyrie

Aston Martin зібрав 150 модифікацій суперкара Valkyrie і всі вони теж продані, незважаючи на велику вартість – більше трьох мільйонів доларів. Новинка оснащується 6,5-літровим «атмосферником», потужністю +1176 к.с.

Gordon Murray T.50

Gordon Murray T.50

Фірма Gordon Murray Automotive випустила спорткупе T.50 масою в одну тонну. Оснащений автомобіль 663-сильним 4-літровим V12, а головною особливістю машини є габаритний вентилятор з повітроводами, що знаходиться в задній частині автівки. Він здатний зменшувати опір повітря і відіграє роль інерційного наддуву. Компанія представить 100 одиниць T.50 за ціною від 3,1 мільйона доларів за екземпляр.

Lykan HyperSport

Lykan HyperSport

Ще 3,4 мільйона доларів потрібно віддати за Lykan HyperSport від італійських дизайнерів StudioTorino і ліванської марки W Motors. Гіперкар з 700-сильним 3,7-літровим агрегатом відомий участю в «Форсаж 7» і використанням його поліцією в ОАЕ.

Lamborghini Veneno

Lamborghini Veneno
Lamborghini Veneno

Майже вісім років тому вийшов Lamborghini Veneno в кількості 14 моделей. Він оснащується 12-циліндровим двигуном, об’ємом 6,5 літрів і потужністю 750 к.с. Ціна – чотири мільйони євро.

Koenigsegg CCXR Trevita

Koenigsegg CCXR Trevita
Koenigsegg CCXR Trevita

На планеті налічується лише два гіперкари Koenigsegg CCXR Trevita з карбоновими кузовами і алмазним напиленням. Працює автомобіль за допомогою V8, ємністю 4,8 літра і віддачею 1018 к.с. Купити його можна було за 4,8 мільйона доларів.

Zonda HP Barchetta

Pagani Zonda HP Barchetta
Pagani Zonda HP Barchetta

Бренд Pagani презентував тільки три одиниці гіперкара Zonda HP Barchetta. Корпус виконаний з композитних матеріалів, в рух машина приводиться за допомогою 800-сильного V12 і 6-діапазонною МКПП. Ціна – 15 мільйонів євро.

Bugatti Centodieci

Bugatti Centodieci.
Bugatti Centodieci

У світі налічується десять комплектацій Bugatti Centodieci, одна з них належить Кріштіану Роналду. Гіперкар, вартістю вісім мільйонів євро, отримав 4-турбінний 8-літровий двигун W16, потужність 1600 к.с. Перші 100 км / год автівка набирає за 2,4 секунди.

Rolls-Royce Sweptail

Rolls-Royce Sweptail

Найдорожчим автомобілем Rolls-Royce є купе Sweptail ціною в 11,2 мільйона євро, за неофіційною інформацією. Автомобіль оснащений найбільш габаритною решіткою радіатора в історії сучасних моделей марки, а задня сторона натхненна формами корми яхт для перегонів.

Bugatti La Voiture Noire

Bugatti La Voiture Noire
Bugatti La Voiture Noire

Bugatti La Voiture Noire був створений в одному екземплярі і презентований на автосалоні в Женеві кілька років назад. Відразу після заходу гіперкар купив невідомий клієнт за 11 мільйонів євро.