Автомобільна індустрія сучасного автопрому розвивається досить швидкими темпами. При цьому навіть бюджетні версії сьогодні почали оснащувати високотехнологічним функціоналом. Експерти представили список крутих фішок, які скоро повинні з’явитися в бюджетних автомобілях.

В майбутньому бюджетники планують оснащувати функціями, що допомагають розпізнавати автовласника за відбитками пальців, голосу, а також сканеру обличчя.

Незабаром недорогі авто почнуть обладнувати тачскрінами, що ефективно реагують і виконують команди за допомогою одного дотику. Управління за допомогою жестів вже теж впроваджують в автомобілебудування повним ходом.

Досить цікавою та інноваційною «фішкою» є лобове скло, що використовується як дисплей. Наступним інноваційним функціоналом є голосова ідентифікація, яка допомагає керувати системами.

Ще в бюджетниках у майбутньому варто очікувати такі нововведення, як колірне попередження небезпеки, динамічне світло, подушки безпеки для задніх пасажирів, активна підвіска, система зниження шуму, напівавтономне водіння, задні колеса, що повертаються, гібрид турбіни.