Київські механіки на основі співвідношення частки поломок до загальної кількості операцій з обслуговування виявили ті автомобілі, які справедливо можна назвати найнадійнішими.

Список був сформований на основі даних, наданих компанією Autolist (враховано дані кількох мереж станцій техобслуговування).

Як виявилося, найменше схильні до поломок німецькі автомобілі. Їх можна назвати еталоном надійності. У рейтинг увійшли найнадійніші марки і моделі автомобілі, які представлені в Україні. Враховувався період 2020 року.

У дослідження було включено понад 800 000 операцій з обслуговування. При цьому до уваги не бралися такі послуги як мийка, кузовні роботи, проведення шиномонтажу і хімчистка транспортних засобів. Найнадійнішими виявилися транспортні засоби родом з Німеччини. Частка поломок німецьких автомобілів досягає 55,3%.

На другому місці розташувалися машини японських брендів з показником в 56,3%. За ними йдуть транспортні засоби, які випускаються в Америці. Їх частка поломок в загальній кількості проведених маніпуляцій з авто склала 56,5 відсотка. Слідом за ними йдуть європейські машини, які вироблені в Швеції, Чехії та Великобританії (56,8%). У рейтингу за спаданням розташувалися представники корейського автопрому з показником в 58,1% і французького (58%). Також в списку знаходяться «китайці», частка поломок яких склала 62,7%.

Якщо розглядати найбільш надійні марки, які найрідше ламаються, то лідером в даному списку виявилася чеська «Шкода» з результатом в 52,6%. Друге місце зайняв преміальний німецький бренд «Мерседес-Бенц» (53,1%).

Mercedes G-Class
Mercedes G-Class

Трійку найбільш надійних замикає ще одна марка з Німеччини – Volkswagen. Вони ламалися в 53,8% із загального числа проведених маніпуляцій. Слідом за нею йдуть такі марки як Mini (53,9%), «Субару» (54,2%), «Тойота» (54,4%), «Джип» (54,7%), «КІА» (54 , 8%), «Опель» (54,9%), «Порше» (55,6%).

Серед моделей найбільш безпроблемним авто був визнаний Mercedes-Benz G-Class з показником в 49,5 відсотка.

Непоганими показниками можуть похвалитися такі автівки як седан Toyota Camry (51,2%), а також Skoda Yeti (51,6%), який недалеко пішов від нього.