Компанія Honda після офіційної презентації в лютому разом з випуском новинки Vezel опублікувала свіжі кадри HR-V нової генерації. Для європейського ринку буде запропонований HEV, дизайнерські характеристики якого дозволяють виділити головні плюси і мінуси кросовера.

Honda HR-V другого покоління на світовому ринку – з 2013 року. В Японії вона відома, як Vezel, в Китаї – XR-V. Однак новітній субкомпактний кросовер третьої генерації HEV оснащений великою решіткою радіатора, до якої додали горизонтальні планки; світлішим бампером, виступаючими в крила фарами з світлодіодів, більш зігнутими дверима та тонкими задніми ліхтарями, що з’єднуються світлодіодним смугою.

Honda HR-V Vezel

Honda HR-V

Чорне пластикове облицювання нижньої частини вирішили зробити більш вираженим, на відміну від попередника. Тримач заднього номерного знака перемістився, а ручку кришки багажника, відеокамеру заднього виду і фари об’єднали.

Honda HR-V Vezel
Центральна компоновка бака збереглася і це дозволяє істотно поліпшити простір усередині салону. Якщо скласти сидіння ззаду, можна перевозити різноманітні вантажі. В рух Euro-spec HR-V e: HEV буде приводитися за допомогою двомоторної бензинової гібридної трансмісії. За наявною інформацією, в автомобілі може використовуватися двигун від CR-V на 2 літри або 4-циліндровий мотор на 1,5 літра.