На вторинному ринку України можна знайти авто від різних світових виробників, що відносяться до всіх існуючих сегментів. Особливим попитом в українців користуються моделі з лінійок європейських брендів, тому експерти компанії Autolist склали власний ТОП-3 авто з пробігом з Європи.

Перше місце рейтингу займає «німець» VW Polo в кузові седан. Найбільшою популярністю користуються модифікації віком до п’яти років, оскільки це рестайлінгові авто з більш сучасним зовнішнім виглядом і інтер’єром, розширеною моторною лінійкою.

На вторинному ринку України VW Polo Sedan пропонують з 1,4-літровим бензиновим агрегатом або мотором аналогічного типу об’ємом 1,6 літра. Потужність першого двигуна дорівнює 125 «коней», другого – від 90 до 110 к.с. Працюють агрегати в парі з «автоматом», роботизованою або механічною трансмісією.

Renault Logan
Renault Logan

На другому рядку ТОПу розмістився представник французького автопрому Renault Logan. Користується великим попитом старий «європеєць» другої генерації через свою привабливу зовнішність, досить місткий і комфортабельний салон. Під капотом авто оснащене бензиновим двигуном, робочим об’ємом 1,6 літра, що генерує 82-113 к.с., зв’язаних з АКПП, МКПП або «роботом».

Skoda Rapid
Skoda Rapid

Замикає ТОП-3 «чех» Skoda Rapid першого покоління. Європейський ліфтбек українці цінують за цікавий дизайн, непогане оснащення й інтер’єр. У моторну гаму входять три бензинових двигуни об’ємом 1,2-1,6 літра з віддачею від 75 до 110 «коней» і тими ж трьома типами трансмісії, що і вищеназвані моделі.