Кросовер Renault Duster (Dacia Duster) як і раніше є відмінним автомобілем без усіляких надмірностей. Автолюбителі в мережі назвали три причини, за якими рекомендують купувати саме цю машину.

Renault Duster може поступатися конкурентам в особі Nissan Terrano або останнім китайським паркетникам по оснащенню, але набагато краще їх за якістю і надійністю.

Крім цього, машина французької марки більш придатна для подолання поганих доріг і коштує не так дорого.

Користувачі цінують Duster за прекрасний хід в міських умовах і комфорт. Автомобіль отримав від творців оптимальну підвіску, завдяки якій він відчуває впевнено себе на поворотах. Важливою перевагою Renault Duster є відсутність практично будь-яких проблем з повноцінною експлуатацією. Якщо він і ламається коли-небудь, то процес оновлення не є дорогим.

Dacia Duster
Dacia Duster

Крім цього, при правильному догляді за технічною частиною кросовер здатний проїхати не менше 300 000 кілометрів, що є цінним для тих, хто не звик часто міняти засоби переміщення. В цілому, Duster можна назвати хорошим варіантом на ринку України з прийнятною ціною, меншою ніж у того ж Nissan Terrano і схожих китайських версіях.