Автомобілем року в Китаї визнали новий седан Geely Xingrui, ще відомий як Preface. В інших номінаціях однойменної премії переможцями виявилися автівки іноземних компаній.

Найбільш престижною премією в Китаї є China Car of the Year. За словами організаторів, конкурс є таким завдяки добре продуманому відбору і кваліфікованим суддям, а також підтримці великого обсягу інформації від аналітиків.

Geely Xingrui
Geely Xingrui

В рамках цьогорічного заходу експертам довелося вибирати кращі транспортні засоби серед усіх, що вийшли на ринок від жовтня 2019 до вересня 2020 року.

Так, найбільш презентабельний зовнішній вигляд виявився у Land Rover Defender – 183 бали. Кращим спорткаром визнали Maserati MC20 (143 бали). Кращий електрокар – Polestar 2 (172 бали).

Polestar 2
Polestar 2

У сегменті SUV залишив позаду конкурентів Lincoln Aviator (181 бал). На титул кращої китайської машини претендували три моделі BYD Han (115 балів), Hongqi H9 (116 очок) і Geely Xingrui, який отримав від журі 179 балів.

Раніше повідомлялося, що компанії Geely і Daimler будуть разом працювати в сфері створення ефективних комплексів трансмісії для нових гібридних транспортних засобів.

Представники цих брендів надають цій технології велике значення для подальших процесів збирання електрокарів. В їх планах використання глобальних систем для роботи над винаходом бензинового двигуна нової генерації, який потім німецький бренд стане застосовувати в КНР.