Американська компанія представила електричний варіант повнорозмірного пікапа Ford F-150.

Автомобіль під ім’ям Ford F-150 Lightning отримав передній багажник об’ємом 400 літрів, який може вмістити до 180 кг поклажі. На відміну від стандартної версії , електричний пікап має більш міцну раму і незалежну задню підвіску.

Салон отримав віртуальні прилади. Мультимедійна система має голосове управління і функцію оновлення «по повітрю».

Електричний Ford F-150 Lightning пропонується тільки з чотиридверною кабіною. Моторна лінійка включає дві версії, обидві з двома електродвигунами і повним приводом. Перший варіант – це двигун з сумарною віддачею 432 к. с., пробіг на одній зарядці становить 370 км, а вантажопідйомність – 907 кг; друга модифікація видає 571 к. с. і дозволяє проїхати близько 480 км, вантажопідйомність такого пікапа знижена до 816 кг.

Випуск машин буде організований на заводі в Дірборні, а продавати пікапи Ford F-150 Lightning почнуть навесні 2022 року. Ціни на новинку будуть починатися з 40 тисяч доларів, прийом замовлень вже відкритий. Конкурентом моделі стане електричний пікап GMC Hummer.

Пікап Ford F-серії вже багато років залишається найбільш продаваним автомобілем на ринку США. За перший квартал цього року дилери продали 204 тисячі таких машин, найближчий конкурент, пікап Ram, розійшовся тиражем 149 тисяч примірників.