На підприємстві в бельгійському Генті запустили серійне виробництво компактного кросовера Volvo XC40 Recharge P8.

Довідка від Avtosota: Volvo Car Corporation – шведський виробник автомобілів, заснований в 1927 році та зі штаб-квартирою в Гетеборзі, Швеція, де працює в будівлі VAK. Volvo Cars належала AB Volvo до 1999 року, коли вона була придбана компанією Ford Motor Company як частина її прем’єр-групи автомобілів. Потім Geely Holding Group придбала у Ford компанію Volvo Cars у 2010 році.

Компанія Volvo запустила виробництво компактного кросовера XC40 Recharge P8, який став першим серійний електромобілем в історії шведської марки. Випуск машин налагодили в бельгійському Генті, повідомляє прес-служба автовиробника.

Volvo XC40 Recharge P8
Volvo XC40 Recharge P8

Volvo XC40 Recharge P8 був вперше представлений рік тому – в жовтні 2019 року. В основу автомобіля лягла модульна платформа CMA, розроблена спільними зусиллями інженерів Volvo і китайської Geely – материнської компанії бренду зі Швеції. Ця архітектура передбачає використання як традиційних двигунів внутрішнього згоряння, так і гібридних і повністю електричних силових установок.

Новинку від Volvo оснастили двома електромоторами – по одному на кожній з осей. В сумі агрегати здатні видавати до 408 к.с. і 660 Нм крутного моменту. Кросовер здатний прискорюватися з місця до «сотні» за 4,9 сек.