Версія з м’яким верхом приєдналася до модельного ряду нового BMW 3/4 Series. Не хвилюйтеся – гігантський “решітка” на місці, як і на купе.

Виробник наголошує, що відмітним елементом зовнішнього вигляду нової моделі є візуальна родзинка спортивних можливостей дизайну, які тепер також доступні для любителів їзди без даху. Вони не пишуть буквально, але, безумовно, мають на увазі громіздку решітку радіатора.

BMW 4-serii kabriolet10

Велика решітка, насправді нагадує білкові зуби, викликає однаково сильні емоції, але це також безкоштовна реклама для BMW. Є ті, хто відкидає появу нового BMW, але інші починають його сприймати досить позитивно.

BMW 4-serii kabriolet10

Крім того, інші марки (наприклад, Lexus та Audi) давно представили великі радіаторні решітки, не викликаючи подібних суперечок. Окрім цього, ми хочемо нагадати, що її не видно з місця водія, незалежно від того, приємна вона чи ні. Естетичні враження скоріше будуть хвилювати громадськість.

Приступимо до справи.

Новий кабріолет BMW 4 серії буде доступний з різними силовими агрегатами, відомими з моделі купе. Версії xdrive 420d, 430d та 440d доступні для любителів економної їзди під сонцем. Всі вони мають дизельні двигуни під капотом потужністю 190 к.с., 286 к.с. та 340 к.с. відповідно.

Перший має чотири циліндри, останні два – по шість. Найпотужніша версія стандартно оснащена повним приводом, а всі турбодизелі – так звані м’які гібриди з допоміжним електродвигуном, що подає напругу 48 В.

BMW 4-serii kabriolet10

Для водіїв, які хочуть почути характерний звук рядних бензинових двигунів, спеціально розроблена топова модель M440i xDrive з 3,0-літровим шестициліндровим двигуном.
Завдяки турбокомпресору він розвиває 374 к.с. Він використовує повний привід у спортивному варіанті M xDrive, що дозволяє їздити майже як задньопривідний автомобіль. Також є на вибір більш слабкі дволітрові двигуни потужністю 184 к.с. (420i) або 258 к.с. (430i).

Ми знаємо все це з моделі купе серії 4. Новим є, звичайно, м’який верх з вишуканим дизайном. Мабуть, він поєднує в собі переваги так званого жорсткого верху з елегантністю класичного кабріолета.

Він став на 40 % легшим, ніж відповідна модель попереднього покоління, і в той самий час краще ізолює шум і холодне повітря.

Місткість багажного відділення набагато більша, ніж раніше, яка становить 300 літрів (+ 80 літрів), коли дах відкритий, і збільшується до 385 літрів (+15 літрів), коли дах закритий. Тож ви можете поїхати вчотирьох навіть у довшу поїздку.

На вибір є безліч додаткових опцій обладнання, особливо тих, що підкреслюють спортивний характер нового BMW 4 серії в кабріолеті. Він поставляється зі всім, від привабливих спойлерів до повного пакету M Sport Pro, який змінює характеристики шасі та звук двигунів.

Нові чотиримісні кабріолети стають дедалі рідкіснішим видовищем у пропозиції виробників. Однак є вірні шанувальники такого класичного дизайну. Для них призначений новий BMW серії 4.

BMW 4-serii kabriolet10

Прайс-лист починається з 56 600 доларів за модель 420i Cabrio і закінчується майже в 88 400 доларів для M440i xDrive кабріолет. Ціни на більш потужні турбодизельні версії поки не розголошуються.