Наступне покоління Kia Cadenzа / K7 нещодавно з’явилося на шпигунських знімках з Південної Кореї, що дало привід для створення перших рендерів, щоб подивитися, як буде виглядати новинка. Основною відмінністю повинна стати більш широка решітка радіатора з унікальним малюнком.

На шпигунських знімках було видно частину нової панелі, помітили шпигуни і менші вентиляційні отвори. Фари отримали більш вузьку форму і виявилися розташовані вгорі. Задня частина як і раніше залишилася добре прихована під щільним камуфляжем, але на відео відображені світлодіодні поворотники в дії.

Сильно оновлена ​​модель поточної генерації вже встигла дебютувати на південнокорейському ринку в червні 2019 року, а в Північній Америці вона дебютувала тільки в цьому році на Чиказькому автосалоні 2020 року.

Kia K7
Kia K7

Поки точних характеристик з приводу наступного покоління немає, але очікуються значні зміни не тільки в екстер’єрі, але і в салоні авто.

Експерти вважають, що седан стане більш престижним, а може і зовсім вийти під новою назвою і перейти в новий сегмент продажів.