Покійний Пол Уокер, зірка франшизи «Форсаж», відомий своєю величезною колекцією особистих автомобілів, повної всіляких спеціальних транспортних засобів. Ця Shelby 427 Cobra CSX1010 1965 року випуску – одна з них.

Ця серія FAM Cobra має досить незвичайну історію своєї назви. FAM насправді означає «Ferrari’s @ss is Mine» і відноситься до гоночного суперництва Керролла Шелбі і Ford з Ferrari. На додаток до цього, автомобіль оброблений фірмовою колірною схемою Ferrari – фарбою Rosso Corsa з коричневим шкіряним салоном.

Автомобіль був особисто замовлений Керроллом Шелбі в кінці 1990-х років і всюди має значки і датчики FAM. Всього було побудовано тільки 14 екземплярів з серії CSX1000. Тільки дві з них були моделями FAM, що тільки підвищило статус цього автомобіля.

Shelby 427 Cobra CSX1010
Shelby 427 Cobra CSX1010

Що стосується продуктивності, автомобіль оснащений двигуном Shelby 427 FE 468 V8 потужністю 550 кінських сил. Він також має 5-ступінчасту механічну коробку передач Tremec TKO600, незалежну підвіску 4 коліс, рейкове рульове управління, масляний радіатор і алюмінієвий радіатор з двома вентиляторами, алюмінієвий корпус диференціала Shelby і гальма Wilwood з супортами Shelby.

Shelby 427 Cobra CSX1010

Що стосується естетики, на додаток до фарбування Rosso Corsa і коричневого салону, як згадувалося раніше, автомобіль укомплектували алюмінієвим кузовом ручної прокатки, створеним AC Cars. Крім того, він має дугу з нержавіючої сталі, нестандартне килимове покриття Selby, 15-дюймове кермо в оригінальному стилі та 15-дюймові провідні колеса в стилі Halibrand.

Shelby 427 Cobra CSX1010

Ця Cobra може дати шанс стати частиною цієї автомобільної історії, оскільки вона не тільки була замовлена ​​Керроллом Шелбі і належала Полу Уокеру, а й стала культовим автомобілем в надзвичайно рідкісній специфікації.

Автомобіль буде проданий з 19 по 20 березня цього року в рамках аукціону колекційних автомобілів Mecum в Глендейлі.