Нещодавній звіт про екологічну оцінку в Шанхайській гігафабриці дражнить третій автомобіль Tesla.

Згідно з доповіддю Moneyball, поширеною через Tesla Facts та Teslarati, довгоочікуваний компактний автомобіль Tesla за 25 000 доларів може вийти на ринок набагато раніше, ніж передбачала попередня інформація.

Нещодавно ми повідомляли про завод нагнітачів Tesla China та майбутній центр досліджень та розробок. З цією новиною багато хто припускає, що Tesla, можливо, рухається вперед з дизайном і, можливо, виробництвом меншої, дешевшої моделі для китайського ринку.

Звіт про екологічну оцінку Gigafactory Shanghai включав тизер про третю модель Tesla, яка буде випускатися в Китаї. Інформація засвідчує, що Tesla, можливо, планує випустити дешевшу модель вже наступного року. Вона буде побудована на шасі Model 3 і матиме цінник від 160 000 до 200 000 юанів (еквівалент приблизно від 25 000 до 30 000 доларів США).

У звіті зазначається, що прискорення продажів Tesla в країні може бути ключовим для просування вперед із запуском менш дорогої моделі. Нова модель Tesla була затверджена в Китаї ще у вересні 2020 року. Очікується, що остаточні зусилля з верифікації виробів будуть завершені в березні 2021 р.

Tesla

Менша Tesla має цілком зрозумілу логіку для ринку Китаю. Те саме можна сказати про Європу. Tesla не має великого змісту приносити таку модель до Штатів. Хоча, виходячи із сучасних тенденцій купівлі автомобілів, ми впевнені, що багато людей придбають її. Багато людей у ​​США чітко давали зрозуміти, що хотіли б мати Теслу, але не можуть собі її дозволити.

Прокрутіть униз до розділу коментарів і залиште нам свої думки з цього приводу. Ви придбали б Tesla за 25000 доларів?