Nissan надав ще один тизер позашляховика Frontier 2021 року, який готується до виходу та з’явиться в прем’єрному відео нового Navara.

Якщо ви звернете увагу на світову прем’єру нового Nissan Navara, можна побачити, що команда дизайнерів бренду стоїть перед різними ескізами нової Navara.

Поруч з ними знаходиться набагато більший ескіз, який показує нову Navara. Вона стоїть біля нового Frontier або оновленого позашляховика Titan.

Nissan Navara

Показаний ескіз в значній мірі підтверджує прогнози щодо дизайну передньої частини нового Frontier, оскільки оновлена вантажівка отримала більш агресивний вигляд з великою, майже квадратною решіткою і сучасними світлодіодними фарами. Йому вдається досить сильно відрізнятися від Navara.

Представники Nissan відмовчуються з приводу нового Frontier. Відомо, що нова вантажівка отримає той самий 3,8-літровий двигун V6, який був представлений в Frontier 2020 року, потужністю на 310 кінських сил і 381 Нм крутного моменту. Двигун буде працювати в парі з дев’ятиступеневою автоматичною коробкою передач, що також зробить новий Frontier більш економічним.

Салон Frontier виглядає абсолютно новим і сучасним, зберігаючи утилітарний характер.