Ряд компаній працюють над автономними шатлами. Незалежний дизайнер Томас Зумалакаррегі недавно завершив свою магістерську дисертацію, яка передбачає повністю автономний Range Rover до 2027 року.

Range Rover 1970 був першим європейським розкішним позашляховиком, здатним їздити як по дорогах загального користування, так і по бездоріжжю. Сьогодні він перетворився в сімейство моделей, включаючи Range Rover Sport, Evoque і Velar. Останні два мають «яскраво виражений міський характер», і це відображено в концепції Range Rover Urban Зумалакаррегі.

Range Rover

Модель відображає філософію дизайну компанії та відрізняється елегантним зовнішнім виглядом з обтічними поверхнями. Спереду є відмінна світлова смуга і повністю закрита решітка, в якій розміщено безліч датчиків.

Футуристичний дизайн триває і далі, оскільки концепт має двері типу «крило чайки» і 26-дюймові колеса з кришками, які служать радіаторами. Він також має скляний дах, непомітний порт для зарядки і чорну смугу, яка візуально оточує автомобіль. Задня частина перегукується з передньою, але має два багажника із загальним обсягом зберігання 600 літрів. Є також приховані датчики і видніється емблема Range Rover.

Range Rover

Стильний дизайн присутній і в салоні, де є чотири окремі сидіння з двокольоровою оббивкою. Вони розділені центральною консоллю на всю довжину з двома сенсорними інформаційно-розважальними системами, які піднімаються з підлокітника під кутом.

Концепт отримає висувні столики і підстаканники, а також приховані відсіки для зберігання речей і регульовані підніжки. Для пасажирів передбачена двостороння 32-дюймова розважальна система OLED.

Range Rover

Концепт буде живитися від двох акумуляторних батарей ємністю 75 кВт-г кожен. Вони будуть встановлені в передній і задній частині автомобіля. Потужність агрегату складе 322 кінські сили.