Китайський концерн Great Wall презентував на майданчику Шанхайського автосалону, що пройшов у квітні 2021 року «кавовий» кросовер. Виробник тепер офіційно запустив продажу середньорозмірного представника SUV сегмента. Інформація про це з’явилася у виданні auto.sina.cn. Вартість новинки варіюється в діапазоні від 27 000 до 34 000 доларів.

Great Wall Wey Mocha – це перший автомобіль в інтелектуальної «кавової» серії. Базується паркетник на архітектурі Coffee Intelligence. Також він є першою машиною марки, яка приміряла на себе новий дизайнерський стиль і задала новий концептуальний напрямок в стилістиці. У мережі вже неодноразово з’явилися фотографії, які демонструють зовнішній вигляд нового кросовера зі смаком «Мокка».

Преміальний автомобіль отримав цифрову панель приладів трапецієподібної форми, сенсорною матрицею 14,6-дюймового монітора, майданчиком для бездротової зарядки гаджетів, комплексом систем безпеки, запуском двигуна з кнопки. Завдяки появі спеціального комплексу взаємодія водія та автомобіля переходить на новий рівень. Що стосується використання при оформленні так званого «нової» фірмової мови бренду, то в даному випадку це не зовсім так. За дизайном корми кавовий Mocha повністю повторює сімейство VV.

Оскільки автомобіль Great Wall Wey Mocha оснащений «розумним» обладнанням і сучасними технологіями його вартість вийшла вельми високою. За рахунок нового оснащення водій буде сповіщений в реальному часі про ситуацію на проїжджій частині.

Що стосується технічних даних, то про них з’явилися деякі нові подробиці. Особливість преміального кросу полягає в тому, що він став першим авто марки, в якому використовується електричний додаток у вигляді 48-вольтової гібридної установки. У базі йде 2-літровий агрегат, доповнений турбонаддувом. Потужність бензинової турбочетверки E20N – 213 кінських сил.

Трансмісія обладнана 9-позиційною АКПП з двома зчепленнями. ККД коробки досягає високого рівня – 97 відсотків. Він вийшов економічним і за рахунок використання особливого режиму під назвою E-Creep pure electric creep. Витрата палива склав 1,4 літра на 100 км шляху. Чи буде машина комплектуватиметься системою повного приводу, поки не повідомляється.

До родоначальника нової «кавової» лінійки незабаром приєднаються такі кросовери як Macchiato і Latte.