Південнокорейський автобренд Hyundai місяць тому показав оновлений семимісний кросовер Santa Fe. У мережі опубліковані перші знімки моделі.

Авто похвалиться новою головною оптикою, що має вузькі верхні ліхтарі, розширеним нижнім блоком, який отримав дві вертикальні смуги денних ходових вогнів, а також світлодіодні вогні. задня частина автівки оснащується новими фарами, що мають Т-подібні LED-стрічки.

Машина комплектується 3.5-літровим атмосферником на 272 к.с. Ще має місце 2.2-літрова турбодизельна силова установка на 201 кінську силу. Разом з агрегатами буде функціонувати 8-ступінчаста АКПП. Модель похвалиться шістьма подушками безпеки, різними ефективними системами, що забезпечують безпеку.

Hyundai Santa Fe
Hyundai Santa Fe

На сьогоднішній день автобренд планує поступове виведення новинки на автомобільні ринки. При цьому фірма розсекретила комплектації транспортного засобу. В даний час відомі чотири варіації.

Для першої комплектації передбачена установка 17-дюймових дисків, 4,2-дюймової панелі приладів, камери заднього виду, сенсорного 8-дюймового монітора та передніх дзеркал з електропідігрівом.

У другому випадку авто комплектується 18-дюймовими колісними дисками, кріслами зі шкіряною обробкою, кнопкою запуску двигуна, передніми парктроніками та двозонним клімат-контролем.

Hyundai Santa Fe

Для третьої комплектації характерна наявність електроприводу дверей багажника, водійського крісла з електрорегулюванням, люксової акустики, 10,25-дюймового сенсорного монітора.

4-а комплектація похвалиться камерами кругового огляду, передніми сидіннями з електропідігрівом, сидіннями з підігрівом, вентиляцією, пам’яттю положень, 12,3-дюймовою цифровою панеллю приладів.