Незвична для українців варіація відомого кросовера прибула до нас із Південної Америки.

Перший в країні Renault Duster у форматі пікапу було помічено на вулицях Дніпра. Renault Duster Oroch (саме так називається ця модель) є нетиповим для нашого регіону. Офіційно його продають лише на південноамериканському авторинку.

У продажі модель з’явилася ще у 2015 році. Наразі її можна придбати за суму близько 20 тис. дол. у базовій комплектації. Як такий ексклюзив потрапив в Україну не зрозуміло. Та скоріш за все автівка прибула на нашу територію завдяки зусиллям одного із так званих «сірих» дилерів.

Renault Duster пікап
Renault Duster пікап

Відомо, що минулого року саме цей пікап з’являвся на кількох онлайн-майданчиках, що займаються продажем авто. Завдяки цьому й вдалося дізнатися трохи більше про новачка на українських дорогах. Пікап зійшов конвеєра у 2019 році та є представником першого покоління моделі, а під капотом у нього бензиновий двигун об’ємом 2 літри.

Renault Duster пікап

Наразі Renault Duster Oroch випускають у Бразилії та Колумбії. Авто оснащують бензиновими моторами на 2 та 1,6 літра. Коробку передач також можна обрати на власний розсуд: 5 та 6 ступенева механіка або «автомат». За розмірами машина є трохи більшою за класичний Дастер: 4,7 м у довжину, завдяки збільшеній на 15 см колісній базі.

The post На теренах України з’явився досі невідомий Renault Duster пікап appeared first on Avtosota.