Знаний автовиробник розширить свою лінійку та представить нову модель, створену шляхом модифікації свого найпопулярнішого позашляховика.

Модель Dacia Duster скоро отримає поповнення у лінійці своїх модифікацій. Нова автівка замінить у модельному ряді виробника вже знятий із виробництва мінівен Dacia Lodgy. Подовжена версія Дастера отримає у своїй назві додаток Grand та сягатиме аж 4,5 м в довжину.

Renault Grand Duster
Renault Grand Duster

У автомобілі, який вже було помічено на першому тестовому заїзді, збільшилася ще й відстань між задніми колесами та краєм заднього бампера. Така опція буде зручною для пасажирів останнього ряду сидінь.

Нова модель Grand Duster за очікуваннями експертів вийде на ринок не лише під іменем Dacia, але й бренду Renault. Модернізований кросовер буде відрізнятися від базової моделі ще й низкою дизайнерських рішень.

А от платформа семимісного позашляховика та варіанти начинки під капотом будуть такими самими, як у звичайного Дастера. Автівка з’явиться на ринку із двигуном об’ємом 1 л потужністю у 100 к. с., та із 1,3-літровим агрегатом на 130 чи 150 «коней».