Знаний німецький бренд поповнить свою лінійку недорогих машин ще однією моделлю.

Позашляховик Volkswagen Taigun з моменту своєї першої передсерійної презентації у 2020 році майже не зазнав змін. Зовні він трохи нагадує модель T-Cross, що вже стала улюбленцем європейського та китайського авторинків.

Автомобіль зберіг свої розміри – 4,2 м у довжину. Змінив же виробник лише кілька декоративних елементів у зовнішності новинки, а також колісні диски.

А от інтер’єр флагмана досі залишається загадкою. Та виробник пообіцяв чимало інновацій, таких як 10-дюймовий екран, керування клімат-контролем з допомогою сенсорного блоку, та неординарне рішення із кермом. А цифрова панель приладів стане додатком для топової версії авто.

Новинка базується на платформі MQB-A0-IN. У Taigun можливі два варіанти двигунів: базовий бензиновий об’ємом 1 л на 115 к.с. з автоматичною чи механічною коробкою передач, та топовий на 1,5 л та 150 коней для варіації GT, КПП роботизована або механічна. Передній привід є спільною рисою усіх варіацій новинки.

Продаж VW Taigun розпочнуть з авторинку Індії, де він складе серйозну конкуренцію Renault Duster. Вартувати кросовер буде близько 14 тис. дол. у базовій комплектації, що є досить бюджетною ціною для іменитого бренду.