Лінійка фургонів Ford Transit Custom поповниться в 2023 році новою електричною моделлю і її гібридною версією. Про це розповіли представники компанії з США.

В даний час Ford працює над створенням двох гібридних агрегатів: таким, що підключається і «м’яким». Працюючий на електротязі Transit Custom буде другим за рахунком повноцінним електрокаром компанії в цьому сегменті. Його збірка буде налагоджена на заводі в Туреччині, де через деякий час стартує виробництво Volkswagen Transporter T7.

Вихід ще одного комерційного електромобіля дасть можливість Ford зміцнити власні позиції на ринку. В майбутньому американська марка має намір поставляти велику кількість подібних гібридів і електрифікованих транспортних засобів. Також в планах бренду з Дирборна об’єднатися з партнерами з Volkswagen для більш продуктивного випуску машин в сегменті LCV.

Раніше тюнінг-ательє Carlex Design представило свою версію Ford Transit Custom X з іншим оформленням дизайну. На передній частині знаходяться нижня панель зі спойлером, з боків розташовані розширювачі колісних арок і бічні обвіси, а ззаду можна побачити штучний дифузор і спойлер на даху.