Рік тому Ford здивував автомобільну промисловість, представивши новий 7,3-літровий двигун V8 для своїх пікапів Super Duty.

Двигун виконаний за класичними канонами, з одним розподільчим і залізним блоком циліндрів.
Силова установка з легкістю розвиває 430 кінських сил і вміщується під капотом Mustang поточного покоління. Але з’ясувалося, що не варто чекати його появи в оновленому маслкар.

Представник компанії розповів, що 7,3-літровий V8 технічно підходить як для F-150, так і для Mustang, але немає сенсу використовувати його в цих автомобілях. Інсайдери також повідомляють, що в даний час подібні плани не розробляються.

Ford Mustang
Безсумнівно, це гора потужності і, до того ж, двигун досить компактний за своєю конструкцією. Але залізний блок циліндрів досить важкий і, за заявою Ford, він розроблений як низькообертовий двигун для вантажних автомобілів.

Просто помістити його під капот нового Mustang насправді не має сенсу без значних змін.

Проте, двигун цілком може бути використаний тюнерами в старіших моделях автомобілів Mustang. Зараз компанія пропонує силовий агрегат у вигляді запасної частини, а фахівці показували вже варіант з наддувом, який розвиває без особливих зусиль 790 к.с.