Фотошпигуни зняли новий Mercedes-AMG SL 2022 року в камуфляжі. Нове десятиліття модель SL буде жити в оновленому вигляді на базі AMG, тому що він розроблений підрозділом Mercedes Performance.

Новинка базується на тій самій платформі, що і GT другого покоління. Цей факт підтвердив очільник бренду Тобіас Моерс. Очікується, що авто поділиться зі своїм братом іншими компонентами, такими як підвіска, рульове управління, архітектура 48 В.

Mercedes AMG SL 63

У спадок можуть дістатися і агрегати потужністю на 800 кінських сил і турбований двигун V8 в парі з електродвигуном.

Менший SL 63 і SL 63 S можуть отримати такі самі двигуни, хоча і без електричного підсилювача потужністю в 600 «коней». SL 53 отримає 3,0-літровий шестициліндровий мотор з турбонадувом і електричний компресор від 53E, який може вичавлювати більше 440 к.с. Модельний ряд може починатися з SL 43 з 3,0-літровим рядним шестициліндровим двигуном потужністю на 360 кінських сил.

 

Коли з новинки знімуть камуфляж, абсолютно новий SL продемонструє свій гладкий і еволюційний стиль. Решітка радіатора Panamericana в передній частині стане однією з ключових особливостей, які свідчать про належність до підрозділу AMG.

На відміну від металевого даху свого попередника, він буде мати складаний м’який верх, що призведе до деякого зниження ваги і більш низького центру тяжіння для поліпшення проходження поворотів.