У мережі з’явилися шпигунські фото нової позашляхової електричної версії BMW iX. Експерти стверджують, що презентація новинки повинна відбутися вже в грудні.

За заявою фахівців, за новий позашляховик iX доведеться викласти від 100 тисяч доларів (2 840 000 гривень). Варто відзначити, що M50i коштує 82 500 у.о. (2 428 000 грн.).

У свою чергу новинка буде мати конкурентоспроможну вартість в порівнянні зі своїми найближчими конкурентами. Мова, наприклад, йде про варіації Model X марки Tesla, яка коштує 95 000 доларів.

BMW iX
BMW iX

BMW iX зможе на одному заряді долати в циклі WLTP 400 або 600 км. У свою чергу дана інформація є попередньою, оскільки представники фірми поки не підтвердили її офіційно.

У свою чергу транспортний засіб iX або iNext помітили під час тестування на Нюрбургринзі. З цього випливає, що новинка скоро повинна дебютувати.

BMW iX

Як стало відомо Avtosota, в грудні відбудеться спеціальний онлайн-захід, в ході якого машину представлять громадськості.

Транспортний засіб планують почати виробляти в листопаді наступного року. Таким чином, появу повної офіційної вартості моделі слід очікувати в кінці наступного літа.