Оновлена ​​версія буде пропонуватися на європейському авторинку.

Модернізований лінійка моделей Dacia Sandero / Logan була представлена ​​на початку осені цього року. Але тоді концерн показав виключно максимальні модифікації моделі.

Зараз з’явилися дані у брендовому конфігураторі про стартові модифікації хетчбека Dacia Sandero. Первісна версія нового Dacia Sandero буде називатися Access. Вона передбачає наявність 15-дюймові сталевих дисків коліс на 15 дюймів без ковпаків, чорні бампери, ручне регулювання дзеркал та пластикове кермо.

Також у базовій версії варіації немає кондиціонера, підігріву крісел і електросклопідіймачів у задній частині. У версії Access встановлена ​​система Media Control з двома динаміками і кріпленням для телефонів на головний панелі, також є зв’язок Bluetooth і роз’єм USB.

Dacia Sandero
Dacia Sandero

Примітно, базова версія нового Dacia Sandero отримає в Європі шість подушок безпеки, оптику на світлодіодах і просту систему екстреного гальмування, яка працює від 30 до 140 кілометрів на годину. Базова варіація хетчбека комплектується однолітровим двигуном SCe, що генерує 65 кінських сил.

Dacia Sandero

У тандемі з агрегатом функціонує п’ятиступенева механічна коробка передач. На французькому ринку за Dacia Sandero у виконанні Access дилери просять суму від 8 тисяч 690 євро або 293 тисячі гривень за нинішнім курсом валют.