Компанія Renault презентувала новий варіант Zoe. Автівка отримала назву Venture Edition, змінений зовнішній вигляд і багатше обладнання до найбільш продаваного європейського електромобіля з початку року.

Засноване на Zoe Play, авто знаходиться між моделями Play та Iconic з ціною від 38 042 долара, включаючи державний грант. Воно з’явиться в середині січня 2021 року і буде мати вісім кольорів кузова, бічні дзеркала заднього виду, пофарбовані в той самий відтінок, що і зовнішній вигляд, і 15-дюймові колеса Flex, а також настінну коробку потужністю 7 кВт.

Крім Play, в новому Venture Edition додані передні та задні електричні склопідіймачі, клімат-контроль, 7-дюймова інформаційно-розважальна система із супутниковою навігацією, задні датчики паркування, автономне екстрене гальмування, контроль смуги руху, допомога при дальньому світлі та допомога в утриманні смуги руху.

Решта обладнання використовується спільно з іншою частиною лінійки і включає в себе світлодіодні фари і DRL, двірники з датчиком дощу, фари з датчиком сутінків, 10-дюймовий TFT-дисплей з інформацією для водія, інтеграцію зі смартфоном, Bluetooth, порти USB і ключ-карту гучного зв’язку. Клієнти можуть додатково вибрати опції, такі як Winter Pack, який включає підігрів передніх сидінь і керма, а також швидку зарядку постійного струму потужністю 50 кВт.

Renault Zoe
Renault Zoe

Venture Edition використовує електродвигун R110, який виробляє 110 к.с. (108 к.с. / 80 кВт) і живиться від акумулятора ємністю 52 кВт-г, що дає йому запас ходу в 245 миль (394 км) по циклу WLTP. Для доведення його до 80 відсотків за допомогою додаткової швидкої зарядки постійним струмом потрібно 70 хвилин.

На Zoe надається гарантія 5 років або 160 934 км і гарантія 8 років на акумулятор.